Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat na obóz musicalowy, czyli połączenie tańca, śpiewu i aktorstwa do wyjątkowej Willi Słonecznej. Jeśli Wasze dzieci kochają tańczyć i śpiewać, jeśli na scenie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie” to ten obóz jest właśnie dla nich. Na obozie będą miały możliwość szlifować swój talent i w każdym momencie czerpać z tego nieskończoną radość i frajdę pod czujnym okiem przygotowanej i troskliwej kadry pedagogicznej.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Codziennie dzieci stawiać będą czoła wyzwaniom przyszłego artysty. Przed nimi warsztaty z aktorskie, z treningu głosu i zajęcia z dykcji, warsztaty z piosenką, dynamiczne elementy choreografii i ruchu scenicznego, praca z mikrofonem, praca z kamerą, sztuka wystąpień publicznych, warsztaty ze słowem polskim i angielskim (jak śpiewać dobrze po polsku i angielsku), profesjonalna sesja zdjęciowa i wiele innych atrakcji. To wszystko pod okiem profesjonalnej kadry ze Szkoły Hollywoodziej w Bielsku-Białej .

…a na koniec: POKAZ FINAŁOWY Z GALĄ OSCAROWĄ z udziałem rodziców, opiekunów i innych zaproszonych gości prezentujący osiągnięcia obozowiczów.

CZEGO NIE BĘDZIEMY ROBIĆ?

Nie będziemy oglądać telewizji, grać na konsolach i różnych innych urządzeniach elektronicznych. Postaramy się nie dzwonić do rodziców, a telefony komórkowe zostaną w domach i będą na nas czekały.

KADRA

Zapewniamy 24-godzinną opiekę w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów. Warsztaty i zajęcia odbywać się będą pod opieką Katarzyny Zaręby, doświadczonej wokalistki i pedagoga Za realizację zajęć odpowiedzialni będą trenerzy ze Szkoły Hollywoodziej w Bielsku-Białej .

  • Text Hover
KIEDY

18-23.08.2019

CENA

950 zł

TRANSPORT

Transport na miejsce we własnym zakresie.

Istnieje możliwość organizacji dojazdu (cena ustalana indywidualnie).

CENA ZAWIERA

– zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy-, cztero-
oraz pięcioosobowych
– pełne wyżywienie 5 posiłków dziennie
(śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad,
podwieczorek oraz kolacja)
– zajęcia wokalne
-oprawę medialną obozu
– piesze wycieczki
– sesje zdjęciowe
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry podczas obozu
– fotorelację z obozu
– upominki dla wszystkich uczestników
– opieka lekarza na telefon
– w przypadku dzieci, które posiadają nietolerancję
pokarmową konieczne jest dostarczenie opinii lekarza
z zaleceniami dot. jadłospisu dziecka na kolonii

REZERWACJE

biuro@willasloneczna.pl

MIEJSCE

Willa Słoneczna to rodzinny pensjonaty, położony w pięknej i cichej miejscowości  Dębowiec na Śląsku Cieszyńskim. Oferujemy komfortowe warunki zakwaterowania oraz zdrowe, domowe wyżywienie. Dieta dzieci na obozie zostanie oparta o produkty sezonowe od lokalnych dostawców. Nasi kucharze zadbają o to, aby każdy niejadek zjadł obiad ze smakiem. Do dyspozycji dzieci oddajemy bezpieczny teren do zabaw oraz obszerną łąkę, która pozwala poczuć zupełną swobodę. Nasze miejsce daje dzieciom pełne pole dla wyobraźni oraz rozwija dziecięcą kreatywność. 

 


Co ciekawe, w Dębowcu znajdują się pokłady zdrowotnej solanki, przez co w powietrzu znajduje się bardzo duże stężenie jodu (nawet większe niż nad morzem), co pozytywnie wpływa na górne drogi oddechowe szczególnie u dzieci. Na obozie wybierzemy się również do tężni solankowej w centrum Dębowca i wspólnie zażyjemy serię inhalacji. 

Joey Gallo Jersey