Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-14 lat na obóz wokalny do wyjątkowej Willi Słonecznej. Jeśli Wasze dzieci kochają śpiewać i tańczyć, jeśli na scenie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie” to ten obóz jest właśnie dla nich. Na obozie będą miały możliwość śpiewać, ćwiczyć, występować, szlifować swój talent i w każdym momencie czerpać z tego nieskończoną radość i frajdę pod czujnym okiem przygotowanej i troskliwej kadry pedagogicznej.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Codziennie dzieci stawiać będą czoła wyzwaniom przyszłego artysty, piosenkarki/arza i twórcy multimedialnego. Przed nimi warsztaty z treningu głosu i zajęcia z dykcji, warsztaty z piosenką, dynamiczne elementy choreografii i ruchu scenicznego, praca z mikrofonem, praca z kamerą, sztuka wystąpień publicznych, warsztaty ze słowem polskim i angielskim (jak śpiewać dobrze po polsku i angielsku, pisanie tekstów w obu językach itp.), projektowanie strojów scenicznych, profesjonalna sesja zdjęciowa i wiele innych atrakcji. 

CO DODATKOWO BĘDZIEMY ROBIĆ

Czas wolny też wypełnimy śpiewająco. Będziemy bawić się w adaptację telewizyjnych programów, takich jak: „Idol”, „Bitwa na głosy” czy „The Voice of Poland”, będzie karaoke, muzyczne kalambury, dyskoteki i wieczorki przy ognisku. W ramach warsztatów dot. „nowych mediów” obozowicze będą emitować na portalach społecznościowych (Facebook, YouTube) publikować własne wywiady.

 


…a na koniec: KONCERT FINAŁOWY z udziałem rodziców, opiekunów i innych zaproszonych gości prezentujący osiągnięcia obozowiczów.

CZEGO NIE BĘDZIEMY ROBIĆ

Nie będziemy oglądać telewizji, grać na konsolach i różnych innych urządzeniach elektronicznych. Postaramy się nie dzwonić do rodziców, a telefony komórkowe zostaną w domach i będą na nas czekały.

(do kontaktu z rodzicami zostanie udostępniony „telefon obozowy”, który będą mieli pod ręka opiekunowe)

KADRA

Zapewniamy 24-godzinną opiekę w pełni wykwalifikowanych
i doświadczonych opiekunów. Warsztaty i zajęcia odbywać się będą pod koordynacją Katarzyny Zaręby, doświadczonej wokalistki i pedagoga
Za realizację zajęć odpowiedzialni będą trenerzy ze Szkoły Hollywoodzkiej w Bielsku-Białej. 

  • Sprawdź!
KIEDY?

21-27.07.2019

CENA

1190 zł


TRANSPORT

Transport na miejsce we własnym zakresie.

Istnieje możliwość organizacji dojazdu (cena ustalana indywidualnie).

CENA ZAWIERA

– zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy-, cztero-
oraz pięcioosobowych
– pełne wyżywienie 5 posiłków dziennie
(śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad,
podwieczorek oraz kolacja)
– zajęcia wokalne
-oprawę medialną obozu
– piesze wycieczki
– sesje zdjęciowe
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry podczas obozu
– fotorelację z obozu
– upominki dla wszystkich uczestników
– opieka lekarza na telefon
– w przypadku dzieci, które posiadają nietolerancję
pokarmową konieczne jest dostarczenie opinii lekarza
z zaleceniami dot. jadłospisu dziecka na kolonii

REZERWACJE

biuro@willasloneczna.pl

MIEJSCE

Willa Słoneczna to rodzinny pensjonaty, położony w pięknej i cichej miejscowości  Dębowiec na Śląsku Cieszyńskim. Oferujemy komfortowe warunki zakwaterowania oraz zdrowe, domowe wyżywienie. Dieta dzieci na obozie zostanie oparta o produkty sezonowe od lokalnych dostawców. Nasi kucharze zadbają o to, aby każdy niejadek zjadł obiad ze smakiem. Do dyspozycji dzieci oddajemy bezpieczny teren do zabaw oraz obszerną łąkę, która pozwala poczuć zupełną swobodę. Nasze miejsce daje dzieciom pełne pole dla wyobraźni oraz rozwija dziecięcą kreatywność. 

 


Co ciekawe, w Dębowcu znajdują się pokłady zdrowotnej solanki, przez co w powietrzu znajduje się bardzo duże stężenie jodu (nawet większe niż nad morzem), co pozytywnie wpływa na górne drogi oddechowe szczególnie u dzieci. Na obozie wybierzemy się również do tężni solankowej w centrum Dębowca i wspólnie zażyjemy serię inhalacji. 

Zobacz obozy wokalne w Willi Słonecznej


Joey Gallo Jersey