Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
Willa dla zdrowia

Zapraszamy na cykl warsztatów i rozmów oraz pobytów na temat zdrowego sposobu odżywiania „Willa dla zdrowia”. We współpracy z pasjonatkami zdrowych nawyków żywieniowych zmotywujemy i nauczymy cię co jeść żeby nie chorować, uzyskać lepsze samopoczucie, a przy okazji zgubić zbędne kilogramy.

Aktualności


  • Text Hover

Rozpoczynamy cykl warsztatów i rozmów na temat zdrowego sposobu odżywiania „Willa dla zdrowia”. We współpracy z pasjonatkami zdrowych nawyków żywieniowych zmotywujemy i nauczymy cię co jeść żeby nie chorować, uzyskać lepsze samopoczucie, a przy okazji zgubić zbędne kilogramy.

Spotkanie „Uzdrowienie od kuchni” składa się z dwóch bloków:

17.00 – wykład 15 zł
18.30 – warsztaty zdrowego gotowania 39 zł

Spotkanie poprowadzą:

Wiesława Rusin (http://www.przyjaznydietetyk.com/), coach psychodietetyki, dietoterapeutka pracująca według zasad dietetyki przyczynowej, autorka książek o leczeniu dietą, popularyzatorka zdrowego stylu życia. Zakazuje bycia na diecie. Zamiast tego namawia do poszukiwania przyjemności ukrytej wśród bogactwa smaków.


Katarzyna Trombik z wykształcenia pedagog specjalny, realizująca swoje pasję – zdrowie, zdrowe odżywianie i promowanie zdrowego stylu życia. Prowadząca własną działalność w zakresie medycyny prewencyjnej w oparciu o certyfikowany program ochrony zdrowia (zapobieganie chorobom, profilaktyka, doprowadzanie organizmu do równowagi kwasowo-zasadowej, wspomaganie podczas choroby, zdrowa redukcja wagi, zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia). Współpracuje z lekarzami medycyny klasycznej, przyczynowcami, holistykami, naturopatami, dietetykami, rehabilitantami. Stale poszerza wiedzę na szkoleniach, seminariach, konferencjach, warsztatach jak i śledząc najnowsze publikacje.

Warsztaty gotowania

Dowiesz się jak świadomie i na stałe dokonać rewolucji żywieniowej, a przy tym jak pokarm faktycznie wpływa na różne strefy życia – sprawność fizyczna, funkcjonowanie umysłu i samopoczucie psychiczne.

Wspólnie ugotujemy:

Zupa z soczewicy z dynią
Naleśniki gryczane z nutellą z daktyli
Sok świeżo wyciskany z marchwi z dodatkami

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacje: +48 698 469 722