Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
WYCIECZKI JEDNODNIOWE

 

Aktywnie i kreatywnie

Czas trwania: ok. 4 godz.

Cena: 35 zł/uczestnik

Dzieci stworzą własną przytulankę Wielorybka.

W czasie warsztatów uczestnicy poznają techniki szycia

oraz zdobienia materiałów, szyją, wypełniają swoją maskotkę miękką watą, a później dumni zabiorą ją ze sobą do domu. (możliwość zamiany warsztatów na „robimy własny nadruk na koszulkę”)

 

Pizza w ulubionym smaku. Każde dziecko zrobi ją samodzielnie pod okiem naszego szefa kuchni, to właśnie będzie zadanie dla każdego uczestnika. Po wypieczeniu pizzy w piecu dzieci ze smakiem zjedzą przez siebie stworzone dania.

 

W międzyczasie dzieci będą szaleć na naszym placu zabaw – Panu Wielorybie, gdzie mogą, grać w berka, czy inne gry na świeżym powietrzu. W razie niepogody zapraszamy na seans filmowy na dużym ekranie projekcyjnym ulubionych bajek lub filmów.

  • Text Hover
  • Text Hover
Powrót do korzeni

Czas trwania: ok. 5 godz.

Cena: 40 zł/uczestnik

Dzieci zaprosimy na warsztaty tradycyjnego wypieku chleba oraz warsztaty robienia własnych przetworów (dżemy owocowe bez konserwantów) pod okiem naszego szefa kuchni. Dzieci zabiorą swoje wypieki oraz przetwory do domu.

 

W cenie przygotujemy dwudaniowy obiad wraz z napojami.

Po obiedzie czas na zabawy w Panu Wielorybie (placu zabaw) lub spacer do zdrowotnej tężni solankowej w centrum Dębowca, a tam inhalacje górnych dróg oddechowych.

Zrób to sam

Czas trwania: ok. 6 godz.

Cena: 55 zł/uczestnik

Warsztaty robienia własnej świeczki w uloubionych kolorach oraz „robimy swój nadruk na własnej koszulce” czyli warsztaty sitodruku. Każdy stworzy wymarzony nadruk na swojej koszulce.*

Obiad w postaci ogniska z kiełbaskami, w razie niepogody grill w zadaszonym atrium przy muzyce i zabawie, dodatkowo bufet frytek, sałatek i napojów.


Aktywności na świeżym powietrzu czyli szaleństwa na placu zabaw

i obszernej łące – gry i zabawy.

* uczestnicy przynoszą na warsztaty własne koszulki

  • Text Hover