Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
Zielone Szkoły
pakiety zorganizowne

– Zielone szkoły z pełnym programem i kompleksową organizacją bez pośredników.

– Koordynator pobytu do dyspozycji grupy, który czuwa nad przebiegiem programu.

– Bogaty program w przystępnej cenie.

– Bardzo dobre warunki zakwaterowania, czyste, przytulne pokoje z łazienkami.

– Przy grupach minimum 40 os. cały obiekt do pełnej dyspozycji.

– Wyśmienite domowe wyżywienie.

– 1 opiekun na 15 dzieci GRATIS!

– Rodzinna atmosfera, świeże powietrze oraz piękne, sielskie widoki gwarantowane.

Sielska Zielona Szkoła

W ciągu pięciu dni pobytu w naszym pensjonacie pokażemy dzieciom w jaki sposób powstaje masło, chleb, a nawet ser biały. Wspólnie wybierzemy się do pobliskiego gospodarstwa rolnego, złowimy rybę na obiad i wybierzemy się do skansenu pokazującego życie na wsi. W programie również warsztaty uczące przydatnych umiejętności „zaszyj dziurę, przyszyj guzik“, wspólne smażenie jajecznicy w plenerze i wiele innych ciekawych zajęć poznawczo-edukacyjnych.

Rolkowa Zielona Szkoła

Zielona Szkoła skierowana jest zarówno
do dzieci, które przygodę z jazdą na rolkach dopiero rozpoczynają, jak również do tych, którzy jazdę chcą doskonalić pod okiem profesjonalistów. Zajęcia będą odbywać się w profesjonalnych Skateparkach
w Skoczowie oraz Wodzisławiu Śląskim. Wolny czas pomiędzy zajęciami sportowymi wypełnią kreatywne zajęcia twórcze, warsztaty kulinarne, wycieczki piesze po urokliwej okolicy oraz wiele innych atrakcji.

Sportowa Zielona Szkoła

Sport to zdrowie! Zapraszamy do aktywnego poznania Ziemi Cieszyńskiej podczas pobytu w naszym pensjonacie. W ciągu pięciu dni postawimy na sport, zdrowie oraz odrobinę historii i geografii. W programie miedzy innymi: basen, mecze, spartakiada, wycieczka na Czantorię oraz do Cieszyna –miasta dwóch narodów.

Biała Szkoła

Porcja niesamowitej zabawy nie tylko na śniegu. Doświadczona kadra instruktorów narciarstwa i snowboaru „B-Good” zapewni szkolenie na najwyższym poziomie. Popołudniami czekają na Was niezliczone atrakcje sportowe, gry, zabawy oraz warsztaty tematyczne.

Joey Gallo Jersey