Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
01
RODZINNA WIELKANOC 2017

Zapraszamy na rodzinny pobyt świąteczny wraz z pakietem animacji oraz atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji. W tym czasie Willa zamieni się w świąteczną krainę. W pełni radości i optymizmu spędzimy wspólnie cudowne Święta. Dopełnieniem wielkanocnej atmosfery będzie wystrój naszej restauracji. Stoły zakwitną rzeżuchą – symbolem sił witalnych i rodzącego się życia oraz wiosennymi kwiatami. Nie zabraknie tradycyjnych koszy pisanek oraz potraw wielkanocnych. Pragniemy, aby Wielkanoc spędzona w Willi Słonecznej stała się niezapomniana i ciekawa. Zapraszamy na wspólne malowanie pisanek, a także na dyngusowe zabawy. Wspólnie uszyjemy również wielkanocną przytulankę. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje masażu oraz zabiegów na ciało.

  • Text Hover

POBYT RODZINNY

Szczegóły wkrótce…   • Text Hover
 
OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY WAKACJE 2017

Zapraszamy najmłodszych do spędzenia wakacji w Willi Słonecznej.

W ofercie WAKACJE 2017 znaleźć można obozy oraz półkolonie

  • Text Hover
RODZINNA MAJÓWKA Z JOGĄ I MEDYTACJĄ 2017

Willa Słoneczna zaprasza wszystkich, którzy pragną wypoczynku, bliskości przygody i pysznego, zdrowego jedzenia kuchni wegetariańskiej oraz czuja potrzebę fizycznego oraz duchowego relaksu. W wyjątkowym otoczeniu zieleni Śląska Cieszyńskiego, pośród łąk i lasów czeka na Was chwila odetchnienia od dnia codziennego. Czyste powietrze, bliskość natury, piękno okolicy i komfortowe warunki pobytu, wprowadzą w stan relaksu nawet najbardziej zapracowanych. 

W programie m.in. pranayama, medytacje Mindfulness, joga z elementami masażu tajskiego. Dla dzieci spędzających majówkę z rodzicami przygotowaliśmy szereg atrakcji z animatorem: warsztaty szycia własnej przytulanki, warsztaty kulinarne, zawody sportowe itp. 

  • Text Hover
 
POBYT DLA SENIORÓW

Zapraszamy seniorów na pobyt

„Wigor i nowe siły witalne”. 

Pobyt skierowany również dla seniorów z wnukami. 

  • Text Hover