Willa Słoneczna

Noclegi

Wypoczynek blisko natury!

Na początku jest taki krajobraz, że człowiek, chcąc nie chcąc zdrowiej oddycha. Rozlewiska, rzepakowe pola, majaczące na horyzoncie wzgórza i przestrzeń taka, że dorośli ludzie mają ochotę tarzać się po zielonych pagórkach razem z dziećmi.

Dla naszych gości mamy 44 miejsca noclegowe w klimatycznych pokojach dwuosobowych oraz apartamentach rodzinnych z aneksem kuchennym. W każdym pokoju istnieje możliwość dostawki w postaci rozkładanej dwuosobowej kanapy. Przy wykorzystaniu wszystkich kanap w Willi może nocować nawet 76 osób.

Projektując nasz obiekt, chcieliśmy pokazać Państwu jak najwięcej uroków tego miejsca. Usytuowaliśmy Willę Słoneczną wśród rozlewisk i pól, by każdy gość mógł poczuć tę wspaniałą przestrzeń i sycić oczy panoramą Pogórza Cieszyńskiego. Rozplanowanie budynku sprzyja obserwacjom przyrody – każdy z pokoi stanowi oddzielne mieszkanie z bezpośrednim wejściem z balkonu. Dzięki temu, do pokojów zamiast dźwięków klatki schodowej, docierają dźwięki natury. Cisza, spokój, przestrzeń i wiejski klimat gwarantowane!

To własnie czeka na was w magicznym Dębowcu, w Willi Słonecznej!

Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Projekt i wykonanie pear interactive