Masz pytania? +48 698 469 722
PL EN CZ

Willa Słoneczna

Noclegi

Wypoczynek blisko natury!

Na początku jest taki krajobraz, że człowiek, chcąc nie chcąc zdrowiej oddycha. Rozlewiska, rzepakowe pola, majaczące na horyzoncie wzgórza i przestrzeń taka, że dorośli ludzie mają ochotę tarzać się po zielonych pagórkach razem z dziećmi.

Dla naszych gości mamy 44 miejsca noclegowe w klimatycznych pokojach dwuosobowych oraz apartamentach rodzinnych z aneksem kuchennym. W każdym pokoju istnieje możliwość dostawki w postaci rozkładanej dwuosobowej kanapy. Przy wykorzystaniu wszystkich kanap w Willi może nocować nawet 76 osób.

Projektując nasz obiekt, chcieliśmy pokazać Państwu jak najwięcej uroków tego miejsca. Usytuowaliśmy Willę Słoneczną wśród rozlewisk i pól, by każdy gość mógł poczuć tę wspaniałą przestrzeń i sycić oczy panoramą Pogórza Cieszyńskiego. Rozplanowanie budynku sprzyja obserwacjom przyrody – każdy z pokoi stanowi oddzielne mieszkanie z bezpośrednim wejściem z balkonu. Dzięki temu, do pokojów zamiast dźwięków klatki schodowej, docierają dźwięki natury. Cisza, spokój, przestrzeń i wiejski klimat gwarantowane!

To własnie czeka na was w magicznym Dębowcu, w Willi Słonecznej!

Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Noclegi
Projekt i wykonanie pear interactive