Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec +48 698 469 722, +48 33 488 07 68
  • Text Hover
RODZINNA WIELKANOC 2017

Serdecznie zapraszamy na rodzinny pobyt świąteczny wraz z pakietem animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji.

Naszym gościom proponujemy:

● pobyt 4 – dniowy – (piątek – poniedziałek) –3 noclegi – 620,00 zł/os.

● pobyt 3 – dniowy – (sobota – poniedziałek) – 2 noclegi – 570,00 zł/os.

(dzieci do lat 3 – gratis, dzieci do lat 11 – 30% zniżki)


W tym czasie nasza Willa zamieni się w świąteczną krainę. Pełni radości i optymizmu spędzimy wspólne cudowne Święta. Dopełnieniem wielkanocnej atmosfery będzie wystrój naszej restauracji. Stoły zakwitną rzeżuchą – symbolem sił witalnych i rodzącego się życia, kwiatami oraz bukszpanem. Nie zabraknie tradycyjnych i koszy pisanek. Na naszym bogato nakrytym stole, pojawią się tradycyjne wielkanocne potrawy, takie jak biała kiełbasa, „murzin”, wyborne wędliny, pasztet, jaja, sos tatarski i chrzan. Wszystkim osłodzimy pobyt domowymi wypiekami, lukrowaną babą, mazurkiem i paschą. Pragniemy, aby Wielkanoc spędzona w Willi Słonecznej stała się niezapomniana i ciekawa.

Zapraszamy na wspólne malowanie i zdobienia pisanek, a także na dyngusowe zabawy z wielorybem. W naszym obiekcie można również oddać się przyjemnością dla ciała. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje masażu oraz zabiegi kosmetyczne.

Harmonogram:
Wielki Piątek 14.04.2017

ok. 19:00 – kolacja skomponowana z potraw postnych
Wielka Sobota 15.04.2017

8:00 – 10:00 – śniadanie w formie obfitego bufetu

13:00 – bufet ciast i owoców

17:00 – obiadokolacja
Niedziela Wielkanocna 16.04.2017

9:30 – uroczyste śniadanie z tradycyjnymi potrawami kuchni cieszyńskiej

14:00 – uroczysty wielkanocny obiad

18:30 – kolacja
Lany Poniedziałek 17.04.2017

9:00 – śniadanie w formie bufetu

13:00 – pożegnalny obiad


Przez cały okres świąteczny w obiekcie będzie dla Państwa dostępna restauracja oraz kawiarnia.

Wielkanoc w Willi Słonecznej – plan szczegółowy

Piątek

Przyjazd, przywitanie i zakwaterowanie.

Zachęcimy wszystkich przybyłych do poznania okolicy, spaceru wśród pól i łąk. Naszych najmłodszych gości zaprosimy do kącika zabaw – będą czekały tam gry planszowe (zabawa dla całej rodziny), klocki, puzzle. Po wspólnej kolacji, zaprosimy na wieczorek zapoznawczy przy lampce wina.

 

Sobota

Sobotni świąteczny dzień rozpoczniemy śniadaniem, po którym zachęcimy naszych gości do wykonywania tradycyjnych świątecznych pisanek:

• farbowania w kolorowych farbkach

• farbowania w wywarze z łusek cebulowych

• malowania farbami

• naklejania tasiemek

• zdobienia metodą wydrapywania.

W tym dniu stworzymy możliwość uczestniczenia w święceniu pokarmów i święconek. Dla osób chętnych przygotujemy stosowne koszyczki i pokarmy. Jeśli czas pozwoli i będą Państwo wyrażali chęć wybierzemy się na spacer do tężni solankowej w centrum Dębowca, gdzie będzie można zażyć inhalacji dróg oddechowych. Nasza solanka jest biologicznie czysta, bogata w składniki mineralne i  stężenie jodu jest 20-krotnie wyższe niż nad morzem.

Wieczorem proponujemy seans filmowy na dużym projekcyjnym ekranie.

Niedziela Wielkanocna

Niedzielny poranek rozpoczniemy uroczystym Wielkanocnym śniadaniem. A każdy nasz gość, który wcześniej dostarczy prezenty znajdzie rankiem na parapecie swojego pokoju mapę ze wskazówki od zajączka, gdzie ukrył skarby . Po śniadaniu wspólnie z dziećmi będziemy odkrywać te miejsca, bawiąc się przednio.

Popołudniu spotkamy się przy „wielkanocnym twórczym stole”. Zapraszamy do niego

zarówno dorosłych jak i dzieci. Będziemy się wspólnie bawić ozdabiając wielkanocne mazurki, odbędzie się również konkurs na najlepiej ubity kogel mogel. Następnie będziemy

biesiadować przy pięknie ozdobionych mazurkach i lukrowanej babie, popijając pyszna kawkę lub słynną willową herbatę lawendową.

 

Poniedziałek Wielkanocny  Śmigus Dyngus

Jak każdego dnia – rozpoczniemy śniadaniem.

Po nim zaprosimy wszystkich chętnych do ogrodu, gdzie stworzymy możliwość polewania się wodą do woli. Dodatkową atrakcją będzie konkurs rzucania w Pana Wieloryba balonami
z wodą. Miłych gości pożegnamy smacznym obiadem.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover